سامانه خدمات حیوانات میکروچیپ دار

قوانین و مقررات

برای عضویت در این وب سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید.

توجه نمایید که شروع عضویت به منزله موافقت شما با قوانین اعلام شده می باشد.


1.  وب‌ سایت پت دیتا چیپ ، یک وب‌ سایت تخصصی اطلاعات میکروچیپ است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.
2.  هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری و ثبت نام با یک ایمیل را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
3.  آگهی های ثبت شده از سوی کاربران و کلینیک ها، ابتدا توسط تیم پت دیتا چیپ تائید و سپس نمایش داده خواهد شد.
4.  هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.
5.  انتقال و پست هرگونه مطلبی . دیدگاهی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد.
6.  کارت میکروچیپ به مدت 3 روز کاری بعد از ثبت ارسال میشود . روز کاری به معنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
7.  کاربران باید هنگام ثبت شناسنامه، فرم ثبت حیوان را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
8.  تحویل گیرنده مدارک هنگام دریافت باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. قابل ذکر است امکان پرداخت در محل وجود ندارد و تا زمانی که مبلغ ثبت نام از طریق وبسایت سامانه انجام نگیرد، مراحل صدور کارت شروع نخواهد شد.
9.  تمامی تماسهای الکترونیک با ما به صورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.
10.  بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر پت دیتا چیپ به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.
11.  شما با ثبت نام در اين سايت اجازه بهره برداري از اطلاعات شخصي به منظور خدمت رساني به شما را صادر كرده ايد و در موارد لزوم مانند ثبت حيوان گم شده يا پيدا شده ممكن است اطلاعات تماس شما براي ديگران قابل مشاهده گردد.
12. هزینه های پرداختی توسط شما جهت اعتبار یکسال خدمات سایت میباشد و جهت ارائه خدمات به روز، سالانه عضویت خود را تمدید نمایید در غیر این صورت اطلاعات شما بروز نمیگردد.
13. برای ارسال کارت میکروچیپ از ادرس ثبت شده و کد پستی 10 رقمی اعلام شده توسط کاربر استفاده خواهد شد و هر علتی که منجر به برگشت خوردن مرسوله شود، ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه ارسال در سایت می باشد.
14. ثبت حیوانات گمشده توسط صاحب حیوان انجام میشود و ثبت حیوان پیدا شده توسط یابنده آن در سایت اعلام می شود و با توجه به حفظ حریم و اطلاعات شخصی کاربران شرکت نسبت به انتشار و یا اطلاع رسانی اطلاعات کاربران به صلاحدید خود اقدام خواهد کرد.

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود ر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.